Sulama birliklerinde bayrak değişimi.

Duyurular Genel

 

Sulama birliklerinde yeni dönem başladı. İzmir ve Manisa’daki 16 sulama birliğinde başkanlar görevlerini Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nca görevlendirilen yöneticilere bıraktı.

16 birliği tek tek ziyaret eden DSİ 2. Şube Müdürü Ali Fuat Eker eski başkanlara hizmetlerinden ötürü teşekkür belgesi ve plaketi verdi. Yeni başkanları kutlayarak, başarı diledi.

“Çiftçi mağdur olmayacak”

“Sulama birliklerinin hizmetlerinde bundan sonra da herhangi bir aksama yaşanmayacak” diyen DSİ 2. Bölge Müdürü Ali Fuat Eker “ Tarlalara zamanında ve yeterli suyu sağlamak arkadaşlarımızın önceliği her zaman olacak. Üretici kardeşlerimiz ile birlikte kol kola omuz omuza çalışacağız.  Kimse herhangi bir mağduriyet yaşamayacak. Hedefimiz çiftçilerimizin ortak malı olan sulama birliklerini daha sürdürülebilir bir mali yapı içerisinde kalkındırmak “ dedi.

İzmir’de 6 başkan değişti

Bayındır Sulama Birliği Başkanı İsmail Ekeroğlu ve Küçük Menderes Sulama Birliği Başkanı Özay Kaptan’ın yerlerine Nadir Kuldal atandı.

Menemen Sağ Sahil Sulama Birliği Başkanı Veli Kan ile Menemen Sol Sahil Sulama Birliği Başkanı Recai Önal ise görevi Emin Argun Baran’a devretti.

Bergama Kestel Sulama Birliği Başkanı Ramazan Bulut ile Bakırçay Sulama Birliği Başkanı Hakkı Kaya’nın yerlerine ise yeni dönemde Mustafa Taşkın görev yapacak.

http://www.egepostasi.com/yhaber.asp?haberid=188328

 

Paylaş !!